відмова від послуг центрального опалення

Чи можу я відмовитись від послуг центрального опалення.
Квартира пріватезірована, договору на надання послуг з теплозабезпечення не укладалася.
Планую обігріватися електричним радіатором (що й зараз роблю тому що батареї холодні).
У теплопостачальному підприємству обговорювати зі мною це питання відмовляються.
Кожен місяць викликати комісії і заміряти температуру - можливості немає.
Чи можу я не оплачувати їхні послуги на підставі відсутності договору?

Питання, пов'язані з відключенням від центрального опалення регулюються Наказом № 4 від 22.12.05 "Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові потебітелей від централізованого теплопостачання. Ва необхідно звернутися в постійно діючу міжвідомчу комісію з розгляду питань про відключення споживачів від мережі центрального огрівання і гарячого водопостачання, створену рішенням органу місцевого самоврядування або місцевим органом виконавчої влади. Надайте до комісії заяву про відключення від мережі ЦО і ГВП. У заяві вкажіть причини відключення. Комісія зобов'язана в місячний термін ухвалити рішення, яке має враховувати затверджений план перспективного розвитку систем ЦО, ГВП, існуючий стан мереж енергоообеспеченія даного поселення або окремого мікорайона.

Згідно з п.2 ст.383 ЦК України, власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.
Пунктом 24 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання холодної та гарячої води та водовідведення" затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 (надалі Правила) споживач може відмовитись від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.
Відповідно до п. 25 Правил відключення споживача від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.