звільненння у звязку з переїздом

Добрий день, підкажіть будь ласка я працюю в м. Донецьк, хочу звільнитися з компанії у зв'язку з переїздом на нове місце проживання (м. Луганськ). За КЗПП України мене повинні в даному випадку звільнити в той же день, згідно закону чи треба надавати якісь документи окрім заяви? Так як у мене вимагають довідку про виписку з ЖЕКу, а в цьому місті де я працюю, я не прописаний, а переїжджаю в іншу область за місцем прописки.

Згідно ч.1 ст.38 КЗпП України працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність, догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийом на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

</