Втрата виконавчого листа

Я втратив виконавчий лист, який мені видав адміністративний суд. Чи маю я право отримати його дублікат, і куди треба звертатися?

Відповідно до ст. 370 ЦПК України, замість втраченого оригіналу виконавчого листа (або судового наказу) суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат. Заява про видачу дубліката розглядається в судовому засіданні з викликом сторін і заінтересованих осіб. Їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.За видачу дубліката виконавчого листа або судового наказу справляється плата в розмірі 3 грн. (Згідно з підпунктом 2 пункту 4 частини 2 статті 4 Закону України від 08.07.2011 року № 3674-VI “Про судовий збір”). Зразок заяви можна отримати тут http://court.gov.ua/sud0120/20/4/8/

Замість втраченого виконавчого листа, який видав адміністративний суд, діюче законодавство (ст. 260 КАСу України) дає право стягувачу на підставі своєї заяви отримати дублікат виконавчого листа. Для цього треба звернутися з заявою до суду, який видав виконавчий лист, про видачу дублікату.