Повторна безкоштовна приватизація квартири

Добрий день, підкажіть, будь ласка. Ситуація така. Мій брат використав своє право на безоплатну приватизацію квартири кілька років тому. Потім ситуація склалася так, що потрібно було продати приватизовану квартиру. Зараз він прописаний у дружини в квартирі, яка не приватизована. Дружина померла. Якщо у брата право на безкоштовну приватизацію квартири вже було використано, чи можна приватизувати цю квартиру, в якій він зараз прописаний яким-небудь іншим чином?

Згідно частини 5 статті 5 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» встановлює, що кожен громадянин Україна може приватизувати займане ним житло лише один раз. Ваш брат це право вже використав. Тому необхідно вселити в цю квартиру іншу людину, яка ще не брала участі в приватизації. Зазвичай вселяють своїх дітей чи батьків або інших близьких. Тоді ці особи отримують право на приватизацію і вже після приватизації можуть передати право власності на цю квартиру іншій особі, в даному випадку Вашому брату. Головне тут довіряти цим людям. Адже вони можуть розпорядитися цією квартирою на свій розсуд, саме тому і вселяють дітей або батьків, які не брали участь у приватизації.

</