Затверджено зразок бланку біометричного паспорту

    Кабінет Міністрів затвердив єдині зразки бланків документів, що засвідчують особистість, які підтверджують громадянство України або спеціальний статус, у тому числі зразок біометричного паспорта громадянина України, повідомляють "Українські новини".

    Про це сказано в постанові Кабміну №185 від 13 березня.

    Всього затверджені зразки бланків 16 документів.

    Відповідно до технічного опису бланка паспорта громадянина України, він має вигляд багатошарової пластикової картки розміром 54 на 85,6 мм, із двох сторін якої способом офсетного друку виконані фонові графічні малюнки й внесено законодавчо передбачена інформація про людину й реквізити паспорта. Паспорт містить безконтактний електронний носій з додатковою інформацією й біометричним даними.

    Також затверджений зразок бланка й технічний опис паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у вигляді зшитої нитками книжечки розміром 88 на 125 мм із безконтактним електронним носієм із вказівкою біометричних даних, який включає 32 паперові сторінки й сторінку з полімерного матеріалу.

    Разом з цим затверджено бланки й технічний опис паспорта громадянина України й паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які не містять безконтактний електронний носій і паспорти, інформація на безконтактний електронний носій якого не вноситься.

    Від дня набрання чинності цієї постанови вводиться виготовлення, оформлення й видача перерахованих документів із застосуванням Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб і їхнього документування.

    Документи, видані до набрання чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.

image: 
Поширити