Лутковська розповіла про пріоритети своєї діяльності

    Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська називає захист персональних даних і захист від дискримінації двома пріоритетними напрямами своєї роботи у 2013 році, пише "LB.ua".

    "Два основних пріоритети моєї роботи на цей рік - захист персональних даних і захист від дискримінації", - сказала Лутковська журналістам перед прес-конференцією.

    Омбудсмен зазначила, що у сфері захисту персональних даних важливо домогтися встановлення збору і поширення персональних даних лише за згодою особи. "Ми зіткнулися з такою ситуацією, коли у зв'язку з відмовою від обробки персональних даних людина не отримала диплом, хоча вчилася 5 років. Таким ситуаціям потрібно запобігати", - сказала вона.

    Лутковська також підкреслила, що в рамках захисту від дискримінації буде вестися боротьба з гендерною нерівністю, сексизмом і ейджизмом (дискримінація людини за віком).

    Крім того, вона підкреслила, що основним успіхом роботи офісу уповноваженого вважає досягнення абсолютної відкритості для ЗМІ, громадськості та суспільства в цілому.

    Раніше повідомлялося, що В. Лутковська виступила проти заборони абортів.

Поширити