Місце в садку

Я була у дикретній відпустці до трьох років за два місяці до виходу на роботу дитина почала ходити в садочок, офіційно оформила ,садочок державний. Але дитина почала дуже хворіти були декілька разів на стаціонарному лікуванні там мені оформили довідку по догляду за дитиною до 4х років за висновками ЛКК. (алергічні прояви) І тепер сімейний лікар каже що я не маю права водити дитину в садочок ні на годину ні більше . Я боюсь що пропаде місце в садку а за нього прийшлось поборотись та й домовитись і дитині в 4 роки всерівно прийдеться починати з початку він адаптувався в колективі та й висновок ЛКК в нас не такий складний (алергія) чи обгрунтовується ця заборона законом як мені бути в цій ситуації?

Відповідно до ч. 3 ст. 179 Кодексу Законів про працю України (КЗпП), жінці за її бажанням надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Цю відпустку згідно із ч.1 ст.18 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. жінка може отримати після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.
Крім того, ч. 6 ст. 179 КЗпП, а також п.3 ч.1 ст. 25 Закону встановлено, що в разі коли дитина потребує домашнього догляду, жінці обов'язково має бути надано відпустку без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку.
Взагалі-то, немає законодавчо закріпленої норми, згідно з якою дитину, матір якої перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною до 6 років, не може бути оформлено до дитячого садка. Однак, із іншого боку, при тлумаченні наведеного вище положення Закону випливає, що декретна відпустка після досягнення дитиною 3 років надається, якщо «дитина потребує домашнього догляду». При такому тлумаченні, дитячий садочок не зовсім узгоджується із домашнім доглядом.
Таким чином, вирішення даного питання залежить виключно від тлумачення норми законодавства. Єдиним законодавчо визначеним шляхом у даному випадку є написання письмової заяви про влаштування дитини до дитячого садка. Далі Вам залишається чекати відповіді на нього протягом 30 днів. Потім, на основі письмової відповіді, Ви зможете подати позов до суду. Однак одразу попереджаємо, що цей процес буде довготривалим і не обов’язково принесе бажаний результат.