Куди поскаржитись?

Вночі сусіди перенесли паркан, який розділяє нашу і їх ділянку в наш бік та самовільно встановили. Я власниця землі згідно держакту. Куди мені поскаржитись? Чи є за це порушення кримінальна відповідальність?

Кримінальну відповідальність за вчинення самовільного зайняття земельної ділянки передбачає ст. 197-1 Кримінального кодексу України. Зокрема, самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику, - карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців. Самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або групою осіб, або щодо земельних ділянок особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, зонах санітарної охорони, санітарно-захисних зонах чи зонах особливого режиму використання земель, - карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років. Самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці, зазначеній у частині першій цієї статті, - карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці, зазначеній у частині другій цієї статті, або вчинене особою, раніше судимою за такий саме злочин або злочин, передбачений частиною третьою цієї статті, - карається позбавленням волі на строк від одного до трьох років. Примітка. Відповідно до цієї статті шкода, передбачена частиною першою цієї статті, визнається значною, якщо вона у сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Крім того, відповідальність за таке правопорушення як самовільне зайняття земельної ділянки передбачає і ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка вказує, що самовільне зайняття земельної ділянки - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У вашій ситуації раджу написати заяву в міліцію, а також скаргу в Державну Інспекцію сільського господарства. Хай вони перевірять і вирішують, чи справді є порушення, хто винен, до якої має бути притягнуто винного відповідальності.