Укрдержреєстр підписав угоду про співпрацю з Укрпоштою

Із підписанням Меморандуму між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” кількість відділень, у яких можна подати пакет документів до Укрдержреєстру, зросла на 14 тис. Про це під час брифінгу сказав голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона, повідомляє "ЮВУ".

“Для нас дуже важливо, щоб усі послуги Державної реєстраційної служби були зручними, надійними і комфортними. Важливо, щоб людина, приходячи до підрозділів як Укрдержреєстру, так і як альтернатива — Укрпошти, отримувала всі необхідні послуги. Тобто ми розширюємо мережу на більш ніж 14 тис. відділень Укрпошти, де працюють висококласні фахівці, які будуть допомагати нашим працівникам в отриманні паперів, їх видачі”, — пояснив Д.Ворона.

За його словами, це дозволить зменшити людський потік до відділень реєстраційної служби, при цьому підвищивши якість розданих документів.

“Ми всі розуміємо, що працівники Укрдержреєстру — це люди, які працюють для наших громадян. Укрдержреєстр хоче бути прозорим, зручним, комфортним і надійним для людей”, — додав Д.Ворона.

Нагадаємо, Укрдержреєстр підписав з Укрпоштою Меморандум про співробітництво у сфері реєстрації.

Поширити