Переселенці з Польщі

Доброго дня!Цікавить чи зараз зрушилося питання щодо виплати компенсацій зі сторони України за залишене майно переселенцям з Польщі.Знаю, що Печерський суд вже відхиляв позови від переселенців.І тоді всі ці справи мали бути направлені в Європейський суд.Але чи були..залишилось невідомо.
А чи можливо від Польщі вимагати повернути не кошти, а ті гектари землі, які там залишились (тим більше що ця територія так і залишилась пустувати).
Взагалі до кого можна звернутися у цій справі?
Будь-ласка скеруйте свою відповідь на ел.скриньку :
Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.

По-перше, у своєму запитанні Ви самі собі суперечите. Польща не відшкодовує нічого. Ні кошти, ні землю. Це повинна була зробити УРСР, а зараз Україна, як її правонаступниця за договором між УРСР і Польським комітетом Національного визволення про евакуацію українського населення з території Польщі і польських громадян з території УРСР. За цим договором УРСР мала відшкодувати укр. населенню вартість рухомого і нерухомого майна, а Польща - польському населенню.
З приводу цієї справи рішення в Європейському суді не було. Конкретнішого нічого сказати не можемо, оскільки не володіємо такою інформацією. У цій справі можна звернутися до Уповноваженого Верховної ради з прав людини (контакти шукайте на сайті Уповноваженого).