ДБСТ

Ми з чоловіком з листопада 2012року створили ДБСТ .У нас виховувалось 5 хлопчиків . У жовтні 2013 року рішенням суду 4 дітей повернуто мамі .Тепер у нас залишився лише 1 хлопчик . За цей період соцслужба нам не найшла дітей сиріт пояснюючи це тим що немає сиріт у області. Куди нам звернутися щоб вони почали працювати а не робити вигляд що вони щось роблять .

У нас питання ДБСТ регулюється Постановою Кабміну від 26 квітня 2002 р. N 564
"Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу".
У цьому положенні зазначено, що районною, районною у м. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим комітетом міської ради (міст республіканського Автономної Республіки Крим і міст обласного значення) приймається рішення про створення ДБСТ і на підставі цього рішення з Вами укладається угода. Тому з питань щодо ДБСТ можна звертатися до них.
Крім того, у п. 6 Положення про ДБСТ зазначено, що у разі зменшення кількості вихованців внаслідок вибуття їх за віком або з інших причин за згодою сторін угоди вирішується питання про поповнення дитячого будинку сімейного типу вихованцями, або переведення його в статус прийомної сім'ї.
Отже Вам потрібно звертатися до виконкомому міськради чи РДА в залежності від Вашого місця проживання для вирішення питання.