Чи є Виплата з ЦЗ після декретної відпустки???

Доброго дня підкажіть будь-ласка!Молода жінка (Іра) до дикрету (в 2006р.) стояла на обліку в ЦЗ (три місяці, виплат не отримувала, оскільки була звільнена за власним бажанням, через 3-и міс. пішла в дикрет). З дикрету-в дикрет (троє діток, найменшій виповнилося 3-и рочки 14,02,2014). 14,02,2014 з"явилась в ЦЗ з надією хоч на якусь виплату чи роботу. В ЦЗ сказали, що ніяка виплата не буде нараховуватися, оскільки Іра в період декрету повинна була ЗЯВЛЯТИСЬ в ЦЗ, оскільки вона не з"являлася, це в неї порушення і їй нічого нараховуватися не буде. Цікаво ще те, що в трудовій ніякого запису про те що вона ставала чи знімалася з біржі (3-и місяці у 2006р.) у Іри НЕМАЄ, але по компютеру "спеціалісти" ЦЗ бачать , що вона стояла на обліку і ОТРИМУВАЛА ВИПЛАТУ!!! Як оформити декретне, все розказували на біржі ( ще в 2006р.), і там же сказали прийти знову на біржу після закінчення дикрету,
Питання 1: Чи справді для жінки, яка вийшла з дикрету (в даному випадку 3 дикрети поспіль, з інтервалом біля 3-ох років) не передбачено ніякої виплати, навіть мінімальної 500 грн.???
Питання 2: Чи повинні бути якісь документи в ЦЗ , які б підтвердили, хто отримував ту виплату, якої Іра не отримувала?
Питання 4: Чому в трудовій книжці немає запису ні про те що вона ставала на облік, ні про те що знялась, чи тим більше ОТРИМУВАЛА виплату?
Питання 5: Навіть якщо б і була якась виплата в 2006р., я десь читала, що виплати з ЦЗ можливі якщо рік отримував, а потім 2 чи 3-и не отримував.
Найбільше цікавить звісно ж таки питання №1. "Спеціаліст" ЦЗ сказала, що це вийщов якийсь Закон, оце в 2014 чи кінці 2013р. про те що жінкам в дикреті слід зявлятися на біржу. Навіть якщо такий закон вийшов, ніхто Іру не повідомляв про те коли і куди зявлятися, їй перед 1-м дикретом сказали: "буде дитині 3-и роки прийдеш до нас назад", а тепер виявляється вона щось порушила, у звязку з чим її взагалі відмовляються ставити на облік, а якщо і поставлять то без виплат. Чи має ЦЗ таке право????

Уточніть, будь ласка, чи є в неї довідка державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.