Як отримати кошти після апеляції

Луганський обласний апеляційний суд ухвалою від 17.02.11р. залишив у силі постанову Сєвєродонецького міського суду за позовом про стягнення 30% доплати до пенсії мені, як дитині війни. Що порадите робити далі?

Відразу після оголошення ухвали апеляційного суду про залишення без задоволення апеляційної скарги ПФУ, рішення місцевого суду вважається таким, що набуло чинності. Після цього треба якнайшвидше подати до апеляційного суду заяву про видачу виконавчого листа – це дозволить суттєво прискорити отримання коштів. Якщо подати таку заяву швидко не вийде, то заяву про видачу виконавчого листа прийдеться подавати через деякий час (коли справа повернеться до суду) до місцевого суду. Такий порядок передбачений частиною другою статті 258 КАСУ.

Дарницький районний суд м.Київа
П.І.П.(ваше)поштовий індекс та адресса
Заява
Про видачу виконавчого листа
Рішенням Дарницького районного суду м.Київа від 22 травня 2009 р. (назва установи яка повинна виконати рішення) було зобов'язано стягнути 30% доплати до пенсії яф дитині війни.
Куруючись ст 368 ЦПК України
ПРОШУ:
Видати мені виконавчий лист на підставі рішення (наіменування суду) від 22 травня 2009 р. у справі за моїм позовом до (установи яка повинна виконати ришення) про стягнення 30% доплати до пенсії як дитині війни
Дата Підпис