фермерськe господарство

Я засновник фермерського господарства. Включив до складу засновників напарника з часткою 50 % - не родича , хоча за законом можу включити тільки родича. Оскільки виплат засновникам ніяких не було - все нормально. Тепер хочу провести виплату дивідендів, але 2 засновнику така виплата незаконна. Як можна вивести зі складу засновників напарника щоб уникнути покарання за неправомірне введення такого засновника? Він згоден і готовий відмовитися від своєї частки на користь мене ( е змінювати загальну суму статутного фонду - а залишити 1 засновнику тобто мені). Які податкові наслідки при цьому виникають?

Фермерське господарство може бути створене однією або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї, згідно із законом.
Діє фермерське господарство на підставі Статуту. У Статуті визначають найменування господарства, його місце розташування, адресу, предмет і мету діяльності, порядок формування майна (статутного капіталу), органи управління, порядок ухвалення ними рішень, порядок вступу до господарства і виходу з нього та інші положення, що не суперечать законодавству України.
Установчі документи перевіряються на відповідність чинному законодавству під час державної реєстрації фермерського господарства. Для того, щоб вивести одного із засновників фермерського господарства необхідно в порядку, визначеному статутом прийняти рішення про внесення змін до складу засновників та до статуту та подати ці зміни на державну реєстрацію. Ніяких податкових наслідків при таких діях не виникає.