Прописка дитини

Якi документи потрiбно для прописки дитини за мiсцем проживання мами з дозволу батька, iноземця, без його присутностi, якщо дитина громадянин України?

Відповідно до ст. 160. Сімейного кодексу України, місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.
Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.
Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років,визначається нею самою.
Відповідно до абзацу 2-3 п. 2.3 Наказу МВС України від 22.11.2012р. №1077. Про затвердження порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів. При проживанні батьків за різними адресами для реєстраціїмісця проживання дитини, яка не досягла 14 років, разом з одним з батьків надається письмова згода другого з батьків та довідка територіального підрозділу або адресно-довідкового підрозділутериторіального органу ДМС (Державна міграційна служба України) за місцем його проживанняпро те, що дитина не зареєстрована разом з ним.
Відомості про реєстрацію дитини, яка не досягла 14 років, вносяться до картки реєстрації того збатьків, з ким реєструється місце проживання дитини, та до адресної картки.
Потрібно надати такі документи:заява одного із батьків до територіального підрозділу ДМС, паспорт, письмова згода батька, довідка з підрозділу ДМС про те, що дитина не зареєстрована разом з ним, документищо підтверджують право на проживання в житлі — ордер, свідоцтво про право власності, договірнайму або інші документи, свідоцтво про народження або свідоцтво про належність догромадянства України.

</