Мін'юст бореться з корупцією

Понеділок, Травень 12, 2014 - 12:30

У пілотних регіонах України запрацювала електронна система онлайн-торгів конфіскованим майном. Про старт проекту редакції повідомив міністр юстиції Павло Петренко. Міністр зазначає, що весь конфіскат у Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій областях та місті Києві продаватиметься тільки через онлайн-аукціон. Торгує Мін'юст не тільки автомобілями, а й нерухомістю. Про це повідомляє сайт Autoua.net.

Таким чином організатори аукціонів розраховують знищити корупційну складову, при якій доступ до відносно недорогого конфіскату мали лише наближені до колишньої влади приватні компанії. Тепер, заявляє міністр юстиції, взяти участь в аукціоні зможуть усі бажаючі. Більш того, за ходом торгів і зростанням ставок можна буде спостерігати через інтернет на сайті http://torgi.minjust.gov.ua/.

На сьогодні на сайті числиться близько 20 легковиків. Наприклад, у Дніпропетровську чекає своєї години пошарпаний Mitsubishi Lancer 1988 випуску. Стартова ціна машини - 17 050 гривень. Вінниця пропонує конфіскований Lancer 2008 року випуску зі стартовою ціною в 82 000 гривень, у Києві зберігаються кілька аварійних ВАЗів, пошкоджений "Ланос" і BMW-735i 2002 року випуску зі стартовою ціною в 153 000 гривень. Для участі в торгах потрібно зареєструватися на сайті і оплатити гарантійний внесок (від 700 до 4000 гривень залежно від обраного лота).

Нагадаємо, уряд готує до продажу на відкритому аукціоні 50% автопарку секретаріату Кабінету Міністрів: планується виставити 72 легкових автомобіля. За даними Кабінету Міністрів, на аукціон будуть виставлені автомобілі моделі Mercedes, Skoda, Volkswagen, "Чайка", ГАЗ і ЗІЛ 1971-2008 рр. випуску.

Поширити