Аналітично-статистичний звіт Херсонської обласної організації КВУ з 01 березня 2011 року по 31 березня 2011 року

З 01 березня 2011 року по 31 березня 2011 року до Громадської приймальні „Захисти своє право” за отриманням безкоштовної правової допомоги звернулося 216 громадян, як мешканців обласного центру (м.Херсона), так і жителів районних центрів та сіл Херсонської області. Більшість з них отримали правову допомогу у вигляді усних консультацій з питань різного змісту, як довідкового характеру так і консультацій з правових питань, також, близько 58 громадян отримали допомогу у вигляді складення позовних заяв, апеляційних скарг на судові рішення, заяв проскасування судових наказів та допомогу у складенні звернень та скарг до органів влади та місцевого самоврядування різного рівня.
Щодо категорій громадян, що звернулися до приймальні, слід зазначити, що найбільше серед них пенсіонерів.
Щодо правової сфери питань, з якими звертаються громадяни, то найбільше проблем пов’язано з галуззю пенсійного та соціального забезпечення, цивільного права, трудового права.
За вказаний період найбільше звернень з адміністративних питань стосувалися невиплати соціальної допомоги дітям війни. Були надані консультації відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни” та допомога в оформлені заяв до Управлінь Пенсійного фонду відповідних районів м. Херсона, а, також, в оформлені типових позовних заяв в порядку передбаченому Кодексом адміністративного судочинства.
Також, непоодинокими (близько 10) є випадки звернення з питань оскарження Постанов ДАІ про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафу. Таким відвідувачам було надано допомогу у вигляді консультацій та оформлення адміністративних позовних заяв про скасування таких Постанов.
Громадська приймальня „Захистисвоє право” ХОО КВУ працює кожні понеділок, середу та п’ятницю з 09.00 до 16.00 годин за адресою: м. Херсон, Придніпровський узвіз,  1, оф.8,
Також, у квітні 2011 року буде здіснено прийом громадян у виїзних громадських приймальнях „Захисти своє право” у наступних населених пунктах області:
n Нижні Сірогози – 21 квітня 2011 року;
n Нововоронцовка – 28 квітня 2011 року;
Уточнюйте будь-ласка час та адресу прийому у Вашому районному центрі за тел. у м.Херсоні (0552) 32-50-26.

Новини: 
Поширити