Де отримати довідку або що робити в такому випадку?

Працював секретарем ДВК на платній основі та перебуваю на обліку в центрі зайнятості. В центрі зайнятості мені відмовили у прийомі в зв'язку з тим, що у мене немає довідки про виконання обов'язків члена ДВК. Де отримати таку довідку або що робити в такому випадку?

Відповідно до пункту 1.7 Порядку оплати праці членів виборчих комісій з виборів Президента України, затвердженого Постановою ЦВК від 08 квітня 2014 року № 226, членам виборчих комісій протягом усього періоду повноважень виборчої комісії на їх вимогу видається довідка про виконання обов'язків члена виборчої комісії з виборів Президента України для подання на вимогу органів державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України тощо за формою згідно з додатком 3.

Отже, таку довідку на вимогу членів ДВК видавала бухгалтерія відповідної ОВК. Однак згідно із Законом про вибори Президента України повноваження ОВК припиняються через 10 днів після дня офіційного оголошення ЦВК результатів виборів. Результати виборів були офіційно оголошені ЦВК 3 червня 2014 року.

Тож довідку можна отримати в ОВК. Якщо ОВК припинила свою діяльність і передала документацію до місцевої архівної установи, можна звернутися туди за архівною довідкою, яка підтвердить Вашу роботу в ДВК. У випадку невидачі такої довідки або ж відмови в її прийнятті службою зайнятості можна звернутися до суду із заявою про встановлення факту роботи членом ДВК на позачергових виборах Президента України і вже рішенням суду підтвердити перед службою зайнятості свою роботу в ДВК.