Обрано голову Вищого адмінсуду

Понеділок, Червень 16, 2014 - 12:00

Головою Вищого адміністративного суду України обрано Олександра Нечитайла, пише "LB.ua".

За його обрання в понеділок під час зборів проголосували 45 суддів ВАСУ.

Перед голосуванням суддя Вищого адміністративного суду Микола Кобилянський, який також претендував на посаду голови ВАСУ, зняв свою кандидатуру на користь Нечитайла.

Нагадаємо, на зборах суддів було висунуто три кандидатури на посаду голови Вищого адмінсуду: Нечитайла, Михайла Смоковича та Сергія Островича.

Олександр Нечитайло народився 1969 року в Херсоні. 1994 р. закінчив Українську державну юридичну академію. Професійну діяльність розпочав 1993 року як стажер помічника прокурора прокуратури Херсонської області, де пропрацював до 1999 року, ставши заступником начальника відділу обласної прокуратури.

У січні 1999 року його призначили на посаду судді Арбітражного суду Херсонської області. У вересні 2002-го став суддею Київського апеляційного господарського суду. З березня 2006 року - суддя Вищого адміністративного суду. З серпня 2010-го обіймав посаду секретаря четвертої судової палати ВАСУ.

Нагадаємо, обрати голову ВАСУ планували ще 17 квітня, однак тоді збори суддів довелося відкласти, оскільки громадські активісти зажадали виключити зі списку претендентів Миколу Кобилянського й Олександра Нечитайла.

Поширити