Довідка про можливість самостійного працевлаштування

Доброго дня!
20.06.2014 я отримав диплом магістра в своєму університеті!
Зараз я намагаюсь знайти роботу і звернувся до центру зайнятості. Тут мені сказали, що потрібна довідка від університету про надання можливості самостійного працевлаштування. В університеті мені категорично відмовляють видавати таку довідку!
1. Як мені отримати цю довідку?
2. Які правові засади забезпечують гарантії видачі цієї довідки університетом?

Це запитання регулюється насамперед постановою Кабміну від 22 серпня 1996 р. N 992 "Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням". Також ці питання часто регулюють внутрішні положення університетів.

Варто зазначити, що відповідна довідка повинна видаватися лише особам, які навчалися за коштом держави. Відповідно до вищезазначеного Порядку, особам, які навчалися за коштом держави (замовника) потрібно відпрацювати 3 роки на державу (замовника). Якщо держава не надає робоче місце випускнику, то йому видає університет довідку про надання моживості самостійного працевлаштування. 

Можливо, у Вас саме така ситуація, що Вам необхідно відпрацювати 3 роки на державу і тому Вам не видають довідку. Якщо це не так, то довідку Вам університет зобов'язаний видати.