Що робити?

За мною рішенням суду в порядку спадкування за законом визнано право власності на 1/2 частку у квартирі,зазначено лише адресу, загальної площі не зазначено. Державний реєстратор надав рішення про відмову у державній реєстрації права власності, в звязку із відсутністю загальної та житлової площі об'єкту нерухомого майна. Що робити?

Якщо в позові Вами було зазначено, окрім розміру частки та адреси місця знаходження майна, загальну та житлову площу, на підтвердження якої було надано докази та пояснення, але з невідомих Вам обставин судом не було враховано це при винесенні рішення, Ви маєте право подати до суду, який ухвалив рішення, заяву про ухвалення додаткового рішення.

При написанні заяви слід керуватися статтею 220 Цивільного процесуального кодексу України, в самій заяві окрім іншого зазначити, з приводу чого саме потрібно ухвалити додаткове рішення, які перешкоди створює не зазначення даних обставин. Після ухвалення додаткового рішення слід повторно звернутися до державного реєстратора.