Прописати чоловіка

Як прописати чоловіка в приватизовану квартиру, якщо наш шлюб не зареєстрований. Власник квартири згоду дає.

Для того, щоб зареєструвати місце проживання особи, необхідно звернутися до відділу державної міграційної служби України за місцем знаходження житла та подати необхідні для цього документи. Те що, між Вами та особою, яка має намір зареєструвати місце проживання, не зареєстровано шлюбних відносин, жодним чином не впливає на можливість здійснення реєстрації.

Відповідно до п. 2.2. Порядку реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.11.2012 № 1077, для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:

- письмову заяву про реєстрацію місця проживання;

- документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

- квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

- талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

- документи, що підтверджують право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання.