Підкажіть будь ласка можливо це зробити?

На сьогоднішній день моя бабуся є власником земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вона виявляє бажання переоформити цю землю на свою дочку, тобто мою маму. Підкажіть будь ласка можливо це зробити? Як що так, то яким саме чином? Завчасно дякую.

Згідно з п.п. «б» п.15 Розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року, не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.

Отже, переоформити на дочку земельну ділянку сільськогосподарського товарного виробництва на даний час неможливо. Єдиний вихід - це оформлення заповіту на дочку в нотаріуса.