Як внести зміни до позовної заяви

Я звернулася до суду з позовною заявою щодо стягнення заборгованості по соціальним виплатам, в якому вказала менший розмір заборгованості. В подальшому мною були отримані докази про наявності заборгованості в значно більшому розмірі. Чи можу я тепер внести зміни до позовної заяви?

Відповідно до статті 51 Кодексу адміністративного судочинства України, нормами якої передбачені додаткові права та обов’язки сторін при розгляді адміністративної справи у суді,

позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.  "Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви." Раджу Вам звернутися до суду з додатковою позовною заявою,  в якій збільшити розмір позовних вимог посилаючись на письмові докази, які потрібно надати суду.