чи звільняється він від сплати аліментів?

. У мого чоловіка від першого шлюбу є дитина якій він платить аліменти, але уже два місяці не сплачує тому що чоловіка забрали в АТО, чи звільняється він від сплати аліментів?

Відповідно до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» учасники АТО звільняються від: нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості за кредитними зобов’язаннями, проведення перевірок органами і посадовими особами, уповноваженими законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, нарахування пені за несвоєчасне внесення платежів за житлово-комунальні послуги, виконання своїх обов’язків, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану. Це вичерпний перелік. Від сплати аліментів учасники АТО не звільняються.

</