Чи потрібно проходити державну реєстрацію скутера, придбаного у 2009 році?

Чи потрібно проходити державну реєстрацію скутера, придбаного у 2009 році?

Постановою Кабміну від 20 квітня 2011 року спрощену реєстрацію мопедів продовжено. Зокрема, в цій Постанові вказано, що перша державна реєстрація мопедів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 р. N 1371 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» може проводитися без подання документів, що підтверджують правомірність їх придбання, за встановленою цим Порядком процедурою.
Це стосується лише мопедів, які придбані до 29 грудня 2009 року, тобто дня набрання чинності вказаною вище постановою Кабінету міністрів України. Але варто мати на увазі і те, що мопеди, які придбані з 30 грудня 2009 року, і пізніше, вже реєструють на загальних підставах, тобто спрощений порядок державної реєстрації до них не застосовується. На зареєстровані мопеди працівники ДАІ видають тимчасові реєстраційні талони з безстроковим терміном дії та номерні знаки, які передбачені чинним державним стандартом для цієї категорії транспортних засобів. Вартість реєстрації мопедів включає: вартість тимчасового реєстраційного талона, номерного знака, послуг за огляд транспортного засобу та оформлення реєстраційних документів.
Отже, якщо Ви придбали скутер до 29 грудня 2009 року, то маєте право на його спрощену державну реєстрацію, якщо придбали пізніше вказаної дати, то будете проходити державну реєстрацію на загальних підставах.