Державна виконавча та реєстраційна служби будуть ліквідовані

Вівторок, Січень 27, 2015 - 13:45

Уряд прийняв рішення про ліквідацію Державної реєстраційної та Державної виконавчої служб, а також про передачу їхніх функцій Мін’юсту. Про це повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова, пише "ЮВУ".

За її словами, зміни в структурі Мін’юсту – це перший етап реформи. Кінцевою метою змін є запровадження змішаної системи виконання рішень судів із залученнями приватних виконавців. Водночас буде запроваджено систему бонусів для працівників цієї сфери.

Крім цього, функції Державної реєстраційної служби мають бути поступово передані місцевим органам самоврядування, разом із усіма коштами, передбаченими на реалізацію цих функцій. «Вже найближчим часом будуть визначені області, в яких Мін’юст запустить пілотний проект передачі функцій надання реєстраційних послуг на місця», - наголосила перший заступник Міністра юстиції.

Вона також повідомила, що на 20% буде скорочено кількість співробітників центрального апарату та на 10% - працівників територіальних органів юстиції. Загалом кількість співробітників у системі юстиції знизиться на 2500 осіб по всій Україні.

Поширити