новина проекту

Тренінг "Комітету виборців України"

20 та 21 вересня Всеукраїнською громадською організацією "Комітет виборців України" було проведено тренінг  на тему: "Журналістські стандарти та правові аспекти висвітлення виборів - 2012", захід проходив в рамках проекту "Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень".

Новини: 

Розпочав дію проект правової допомоги громадянам

 З 1 серпня 2012  ВГО Комітет виборців України розпочав проект "Правова підтримка та правова просвіта малозахищених верств населення через мережу стаціонарних та виїзних громадських приймалень»  за ресурсної підтримки Європейської комісії.

Новини: 

Відновлення роботи сайту

Раді повідомити, що з серпня 2012 року в рамках проекту "Правова підтримка та правова просвіта малозахищених верств населення через мережу стаціонарних та виїзних громадських приймалень» за підтримки Європейської комісії на сайті відновлюється безоплатне юридичне консультування. Свої запитання Ви можете залишати у розділі сайту "Консультації", де на них якісно та оперативно буде надана відповідь.  

Новини: 

Аналіз звернень та наданих консультацій за період з середини грудня 2010 року і до середини вересня 2011 року Дніпропетровського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України»

В липні місяці приймальня працювала за наступним графіком: вівторок, середа, четвер з 10.00 до 16.00;
понеділок – представництво в суді;
п’ятниця -  виїзна приймальна. Виїзна приймальня:
08.07.2011 – смт. Губіниха, Дніпропетровська обл.
15.07.2011 – с. Гвардійське, Дніпропетровська обл.
22.07.2011 – с. Черкаське, Дніпропетровська обл.
В серпні місяці приймальня працювала за наступним графіком: вівторок, середа, четвер з 10.00 до 16.00;
понеділок – представництво в суді;
п’ятниця -  виїзна приймальна. Виїзна приймальня :

Новини: 

Звіт про роботу громадської приймальні Черкаської Обласної організвції ВГО «Комітет виборців України» за липень 2011року

В рамках проекту «Захисти своє право» у м. Черкаси та Черкаській області починаючи з 1 липня по 15 вересня 2011 року працювала громадська приймальня. Мешканці Черкас та населених пунктів області мали змогу отримати безкоштовну юридичну, консультаційну допомогу за адресою: м. Черкаси, вул. Ільїна, 266/2 або звернутися за тел.(0472) 368547 чи написати на електронну пошту .
Режим роботи приймальні

Новини: 

Добрі новини для „спрощенців”-пенсіонерів

 До громадської приймальні „Захисти своє право” що працює у м.Херсоні за адресою: м. Херсон, Придніпровський узвіз, 1, оф.8 неодноразово зверталися пенсіонери, які є підприємцями і працюють на спрощеній системі оподаткування з питаннями щодо правомірності вимог Управлінь пенсійного фонду про сплату єдиного соціального внеску. Ажде вони є пенсіонерами, а, значить у певний час сплачували у повному обсязі всі необхідні платежі, і вимога про сплату таких внесків є нелогічною. І ось, нарешті, держава схаменулася, і, мабудь вирішила, що досить давити пенсіонерів, які маютьмалий бізнес.

Новини: 

Сторінки

Subscribe to RSS - новина проекту