Потребуєш правової допомоги?

Швидка правова допомога

Чи можу я працювати секретарем виконкому міської ради

чи можу ч працювати секретарем виконкому міськради, якщо немаю вищої освіти, але навчаюсь у вузі та маю 7 років стажу в органах місцевого самоврядування на посаді гол бухгалтера (керівник бухг відділу)?

военкомат и повестка

Добрый день! Вот прямо на работу приехали и вручили бумажку якобы повестка где указано улица где должен пройти комиссию доставили меня в военкомат проходить медкомиссию. Но не в свой военкомат где Я прописан по раёне. Теперь на третий день с вещами к ним. Мой военкомат за которым я числюсь и повестку не присылал не разу. Заранее благодарен за ответ.

Правомерно ли это?

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, у моего мужа была комната в 2х комнатной квартире. Он продал её и теперь ему нужно оттуда выписаться. Обратились к паспортисту-она сказала, что выписывают сейчас через военкомат и никак иначе, но никакого закона не назвала... Правомерно ли это? Или можно выписаться без посещения военкомата??? Если да, то каким образом?

Могу ли я продлить отпуск по болезни и какие для этого нужны документы?

Добрый день. Я мобилизированный нахожусь с отпуске. Во время отпуска заболел. Могу ли я продлить отпуск по болезни и какие для этого нужны документы? Надо ли ставить в известность коммендатуру?

Чи можна змінити місто народження в свідоцтві про народження дитини?

Добрий день. Цікавить питання чи можна змінити в свідоцтві про народження дитини її місце народження. Фактично дитина народилась в місті, а в свідоцтві написано село. 

Чи можлива приватизація в цьому випадку земельної ділянки

1947 року була виділена під забудову земельна ділянка під користування на 55 років у місті Харкові. 1956 року рішенням райради земельну ділянку було зареєстровано за землекористувачем у розмірі 0, 1152 га. В даний час фактична площа ділянки така ж. Після смерті власниці будинку, 17 червня 2015 року право на спадщину житлового будинку з надвірніми будівлями отримали дві племінниці, в однієї з яких вже використане право на приватизацію земельної ділянки в іншому місті. Що потрібно зробити, щоб отримати кадастровий номер і в подальшому продати будинок?

Чи зобовязаний фонд держмайна мені як акціонеру підприємства надати інвестиційний договір?

Чи зобовязаний фонд держмайна мені як акціонеру підприємства надати інвестиційний договір?

могут ли меня заставить его учить всему

На производство, где я работаю медником 4 разряда, берут человека без опыта и образования медником. Вопрос:  могут ли меня заставить его учить всему. Чем подкрепить свой отказ (документы)? У меня 4, а не 5-6 разряд, имеют ли право заставить с таким разрядом?

лікарняний та відпустка по догляду за дитиною до 3-х років

підкажіть прошу, чи мають мені оплатити лікарняний лист по догляду за хворою дитиною (2,5 рочки), якщо я перебуваю у відпустці по догляду за хворою дитиною та вийшла на роботу на неповний робочий день (на 0,75ставки). коли я вийшла на роботу на неповний робочий день, то до управління праці я написала заяву про відмову від допомоги до 3-х років і з того часу я не отримую цю допомогу. на роботу я надала лік.лист та довідку з управління праці, про те, що я не отримую допомогу до 3-х років. дякую.

Чи можливо звільнити з посади?

Доброго дня. Чи можливо звільнити з посади держслужбовця жінку, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, згідно Закону України "Про очищення влади"?

Сторінки

Subscribe to RSS - Потребуєш правової допомоги?