Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

Введення об’єкта в експлуатацію Київ

Введення об’єкта в експлуатацію

Будівництво об’єкта нерухомості проходить ряд обов’язкових етапів, послідовних дій. Введення об’єкта в експлуатацію – завершальний етап, що дозволяє згодом зареєструвати право власності на нього в держреєстрі майнових прав.
Основним нормативним документом, що регламентує дане питання, є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Саме в ньому передбачена необхідність мати в наявності декларацію або сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації (в залежності від класу наслідків).

Для чого потрібно отримувати дозвіл на введення об’єкта в експлуатацію

Будь-які дії, а тим більше в масштабі держави, повинні проводиться в певному порядку, щоб уникнути хаосу і вседозволеності. Встановлені стандарти і норми спрямовані, в першу чергу, на забезпечення безпеки самих людей. Введення об’єкта в експлуатацію дозволить не тільки оформити на нього право власності, але і в подальшому здійснити будь-яку операцію з купівлі, продажу, дарування і т. д., крім того, це дасть можливість підключити його до інженерних (газу, електрики, води тощо).

Технічна інвентаризація

Проведення обмірів, обстеження об’єкта нерухомості для підготовки технічного паспорта з метою вимірювання його характеристик – необхідний проміжний етап, що передує введення в експлуатацію об’єкта капітального будівництва. Сам же технічний паспорт – один з документів, без якого проведення даної процедури просто неможливо.

Для об’єктів з високим класом наслідків СС1 необхідна подача декларації про готовність об’єкта до ДАБК

У декларацію про готовність об’єкта в експлуатацію заносяться дані:
  • про сам об’єкт, його місце розташування й ділянці;
  • інформацію про замовника, про відповідальну особу з авторського і технічного нагляду;
  • дані про проектної документації та дозвільних документах;
  • технічні, а також економічні показники капітального будови;
  • інформація про сплату пайового внеску, поштова адреса і т. д.
Реєстрація здійснюється в місцевому органі ДАБК шляхом внесення даних до єдиного реєстру, декларація на руки не видається, реєстраційний номер можна побачити на сайті Дабку.
Зазначені вище етапи введення об’єкта в експлуатацію, оплата пайового внеску, отримання дозволу про присвоєння поштового номера – далеко не повний комплекс заходів, передбачений законом, який необхідний для реєстрації права власності на нього. Тому вкрай важливо доручити вирішення всіх цих питань профільної організації, яка має практичний досвід у даному напрямку і має відмінну репутацію.

Чому обирають нас

Компанія “Адмін Закон” пропонує ефективне рішення проблем, пов’язаних з введенням в експлуатацію об’єкта з будь-яким класом наслідків. Високий рівень професіоналізму наших фахівців дозволяє отримати бажаний для клієнта результат в короткі терміни. Чому нас вибирають серед багатьох?
  • більше 4 000 реалізованих проектів по юридичному супроводу будівництва;
  • ми одні з перших, хто на професійному рівні відкрили сферу консалтингу в будівельній галузі;
  • у нашій компанії працює команда висококласних фахівців, тому якість надаваних послуг завжди знаходиться на високому рівні.
Потрібно вирішити питання введення об’єкта в експлуатацію? Тоді Вам до нас
Facebook Комментарии
Call Now Button