Комітет ВР з питань правосуддя навряд чи сьогодні зможе розглянути законопроект про Антикорупційний суд, - Князевич

Середа, Травень 23, 2018 - 12:30

Голови фракцій Ради не домовилися з Міжнародним валютним фондом щодо законопроекту про Антикорупційний суд. Консультації тривають.

У зв'язку з цим засідання профільного комітету ВР з питань правосуддя, який повинен розглянути цей законопроект перед голосуванням в залі засідань, сьогодні навряд чи відбудеться. Про це заявив глава Комітету Руслан Князевич.

"Станом на зараз засідання комітету навряд чи буде сьогодні", - сказав він.

Водночас, як повідомили виданню в керівництві фракції БПП, з самого ранку в кабінеті спікера ВРУ Андрія Парубія проходять консультації з главами фракцій.

"Не прийшов тільки Ляшко. За результатами вчорашніх переговорів з МВФ так і не домовилися. МВФ і ВК наполягають на тому, щоб рада міжнародних експертів мала більший вплив у разі накладення вето на рішення про обрання судді, ніж ВККС. Навколо цієї ключової правки продовжують ламати списи", - сказав співрозмовник видання.

У свою чергу, член комітету з питань правосуддя і нардеп фракції "Народний фронт" Ігор Лапін запевнив, що спікер парламенту в четвер у будь-якому випадку буде виносити законопроект на розгляд парламенту.

"Думаю, завтра ми зайдемо в процес розгляду правок. Для ухвалення закону знадобиться не менше двох тижнів, з огляду на майже 2 тис. правок", - сказав він.

За даними видання, "Блок Петра Порошенка" на 12.00 збирає термінову нараду фракції для визначення подальшої тактики щодо закону про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, 1 березня Рада ухвалила законопроект про Антикорупційний суд у першому читанні. Законопроект є критично важливою вимогою для отримання п'ятого траншу кредиту МВФ.

Джерело