Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

28 січня 2011 року Івано-Франківська обласна організація Комітету виборців України проведе прес-конференцію присвячену презентації проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя».

28 січня 2011 року в 13.30 у приміщенні прес-центру Івано-Франківська обласна організація Комітету виборців України проведе прес-конференцію присвячену презентації проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя».

В прес-конференції візьмуть участь: 

• Голова обласної організації - Юрій Лисюк
• Керівник юридичного відділу обласної організації - Орест Кошик

Під час прес-конференції учасники презентують новий інформаційний веб-ресурс для громадян «Захисти своє право!» http://administr-law.org.ua, інформаційно-просвітницьку літературу для громадян. А також загострить увагу суспільства на болючих аспектах порушення прав пересічного українця при впровадженні неореформ діючою владою.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:  
73-15-37 або 050 433-30-03
 
* * *

Комітет виборців України здійснює цей проект за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя» (http://administr-law.org.ua), з метою сприяння доступу найбільш незахищених громадян до правосуддя використовуючи інститут адміністративного судочинства.

 

Поширити