Натисніть клавішу "Enter", щоб перейти до змісту

Узгодити *Узаконити вхідну Групу

Як Зробити чи  Узаконити Вхідну Групу

Як Узгодити Вхідну Групу

Обладнаний окремий вхід в нежитлове приміщення називається вхідною групою. Це, по суті, прибудова до будівлі: офісного приміщення, багатоквартирному житловому або нежитловому будинку. Часто вхідну групу прилаштовують, коли хочуть зробити окремий вхід в квартиру через балкон для використання житла, перекладеного в нежитловий фонд, в комерційних цілях.

Узгодження і легалізація таких прибудов, відповідно до українського законодавства, повинні виконуватися ще до початку їх будівництва. І, якщо це не було зроблено вчасно, раджу узаконити вхідну групу, якомога швидше!

ЯК ЗРОБИТИ ОКРЕМИЙ ВХІД В КВАРТИРУ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ, ОФІСНИЙ АБО ТОРГОВИЙ ЦЕНТР

Узаконити вхід з вулиці, можливо, якщо така перебудова не впливає на більшу частину несучих конструкцій будівлі і місць громадського користування. При цьому можуть виникнути складнощі з оформленням дозвільних документів, якщо будинок:

  • * Є пам’ятником архітектури; відноситься до аварійних споруд; має накладені на нього обтяження.
    Для узаконення вхідної групи необхідно, перш за все, отримати, оформлене відповідним законним способом, згода мешканців, якщо вхід робиться в квартиру, офісне приміщення або магазин, розташовані в багатоквартирному житловому будинку, а також балансоутримувача цього будинку, офісного або торгового центру. Після чого:
  • * Отримати в місцевому Департаменті архітектури містобудівні умови і обмеження; отримати ордер від управління благоустрою; укласти договір на виготовлення проектної документації та здійснення авторського і технічного нагляду (при необхідності); подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт; провести технічну інвентаризацію після закінчення реконструкції, з виготовленням зміненого технічного паспорта; подати в ДАБК декларацію про готовність об’єкта до експлуатації; після введення вхідної групи в експлуатації (Реєстрації декларації про готовність в єдиному державному реєстрі) оформити право власності на реконструйовану квартиру.
    ЯК УЗАКОНИТИ вхідної групи, споруджених без ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ
    Відповідно до Цивільного кодексу України (ст. 376), будь-який об’єкт, зведений без документів, що дозволяють приступати до будівельних робіт, вважається незаконним будівництвом. Власник нерухомості, вхідна група якої не узаконена:
  • * Може бути оштрафований місцевими органами влади і інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю; не має можливості розпоряджатися таким майном, а, значить, не зможе його продати або подарувати, залишити в заставу або в спадщину; ризикує втратити вкладені в реконструкцію гроші, якщо місцевий орган влади прийме рішення про знесення незаконно збудованої вхідної групи.

Для легалізації вже прибудованого окремого входу в нежитлове приміщення в багатоквартирному будинку необхідно пройти всі етапи узгодження і отримання дозволів, передбачені українським законодавством і вже описані мною вище.

При цьому доведеться заплатити штраф за незаконне будівництво. Це досить складна і трудомістка процедура.
Якщо вам потрібно узаконити окремий вхід в квартиру на першому поверсі в Києві і Україні за розумну плату, але при цьому ви хочете заощадити час і зберегти свої сили і нерви – рекомендую звернутися за допомогою в нашу компанію “Приватизація”.

Ми виконуємо весь комплекс робіт по легалізації вхідної групи, аж до реєстрації права власності, а також допомагаємо мінімізувати штрафні санкції.

Facebook Комментарии
Call Now Button