Пропустити навігацію.
«Захисти своє право!»

Распитие пива (бутылка в бумажном пакете) в парке города является основание для привлечения к административной ответственности?

Распитие пива (бутылка в бумажном пакете) в парке города является основание для привлечения к административной ответственности?

Співробітники міліції

Тут є ще один нюанс - співробітники міліції вважають, що вони можуть штрафувати не тільки за вживання алкоголю та пива в громадському місці (штраф за це 50-85 грн, за повторне порушення - 119 грн), а й за приховування правопорушення (до 102 грн), тобто за розпивання пива в пакетах.
Проте це не зовсім так. Стаття 178 КпАП, не передбачає відповідальності за т.зв. "приховування" такого правопорушення.

Приховування випадків розпиття спиртного (у тому числі пива і слабоалкогольних напоїв), як окремий вид адмінправопорушення, передбачено ч. 2 ст. 179 КпАП. За нього можуть притягувати до відповідальності майстрів, начальників ділянок, змін, цехів та інших креівників за участь в розпитті спиртних напоїв чи приховування випадків розпиття, а також за приховування появи підлеглих на роботі у нетверезому вигляді

Распитие пива в запрещенных

Распитие пива в запрещенных местах чревато привлечением к административной ответственности независимо от того, в пакете находится тара или нет. Поскольку согласно ч.1 ст.260 КоАП предусмотрено проведение личного осмотра, осмотра вещей и их изъятие со стороны работников милиции. В соответствие с ч.1 ст.11 Закона «О милиции» они имеют право составлять протоколы об админправонарушениях .